Raudondvario pl. 168, LT - 47172 Kaunas

Įmonės kodas 133457694

PVM mok.kodas LT 334576917

Tel. (8 37) 22 33 60, faksas (8 37) 22 34 40

info@struktura.lt

Mokslo įstaigos

Gyvulininkystės centras

Aleksandro Stulginskio Universiteto "Gyvulininkystės selekcijos, veislinės vertės nustatymo ir sklaidos centro" statybos darbai.
Pastatyti du vienodi „sandwich“ plokščių angarai. 5,6 tūkst. kv. m ploto pastatų statybos darbai užtruko vos pusmetį.
Objekte buvo paklotos visos vidaus ir lauko komunikacijos. Be to, sutvarkyta 6 tūkst. kv. m ploto teritorija aplink pastatus.

Mokslo įstaigos

Nemunas

Aleksandro Stulginskio Universiteto Integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Nemunas“ KTPC infrastruktūros ir materialinės bazės formavimas“ Universiteto g. 8 A, Akademijos mst. Akademijos sen. Kauno raj. priestato statybos darbai

Mokslo įstaigos

ASU mokomasis laboratorinis korpusas

Aleksandro Stulginskio Universiteto mokomajame - laboratoriniame korpuse, buvo  dalis pastato rekonstruojama, kita dalis nauja statyba. Trijų aukštų pastatas su tyrimų ir bandymų laboratorijomis šiuo metu yra moderniausias visoje Lietuvoje.

Pastate taip pat įrengti mokomieji žemės ūkio technikos ir transporto garažai.

Šalia laboratorijų yra moderniausias Lietuvoje, su visomis klimato zonos kontrolėmis šiltnamis. Pritaikytas ištisus metus auginti augalus.

Mokslo įstaigos

A. Smetonos gimnazija

Kauno Antano Smetonos gimnazijos rekonstrukcija. Jos metu pakeisti visi langai ir stiklo blokeliai, sumontuotos naujos lauko durys, pakeisti stoglangiai, apšiltintas ir atnaujintas stogas, apšiltintos lauko sienos, vidaus vandentiekio bei vėdinimo sistemų remontas, bei elektros instaliacijos remonto darbai.

 

 

Mokslo įstaigos

Miškų institutas

Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialas Miškų instituto administracinio pastato renovavimo darbai adresu Liepų g. 1, Girionys Kauno raj.

Mokslo įstaigos

Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas

VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro pastato Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas.

Atlikti fasado šiltinimo ir remonto darbai.

Pakeistas šlaitinis stogas.

Pakeista elektros instaliacija.

 

 

Mokslo įstaigos

Veršvų vidurinė mokykla

Atlikta rekonstrukcija. Pakeista inžineriniai tinklai, šildymo sistema, vandentiekis, įrengta nauja vėdinimo sistema. Pakeisti nauji plastikiniai langai ir durys, apšiltintas ir apskardintas fasadas, pakeista stogo danga ir apšiltintas stogas.

Mokslo įstaigos

LŽŪU mokslo ir technologijų parkas

Rekonstrukcija iš 600 vnt. valgyklos. Sienos aliuminio karkaso profilis, silikatinių blokelių, apšiltintos. Da­lis fasado apdailos struktūrinio tinko, kita dalis iš akmens masės plytelių „Kvėpuojantis fasadas", trečia dalis iš metalinių kasečių. Stogas: „Žalias stogas". Grindys daugiausia akmens masės plytelių ir PVC danga. Konferencijų salėje paklotos plaukiojančios grindys. Vidaus pertvaros keraminių plytelių ii struktūrinio tinko. I aukšte aliuminės vitrinos, Stikliniai laiptų turėklai, liftas neįgaliesiems. Pakabinamos lubos. Naujai įrengta dujinė katilinė, ventiliacijos kameros ir valgykla. Konferencijų salė ovalo formos.

Mokslo įstaigos

LŽŪU III bendrabutis

Aleksandro Stulginskio Universiteto (buv. LŽŪU) III bendrabučio rekonstrukcijos darbai

Mokslo įstaigos

LEI

Kauno aukštųjų ir informacinių technologijų parkui įrengtas 2004 m. Įrengti modernūs kabinetai su kompiuterizuotom darbo vietomis, moderni posėdžių salė, erdvūs koridoriai ir foje.

Mokslo įstaigos

Lapių pagrindinė mokykla

Moderniausia Vidurio ir Rytų Europoje bendro lavi­nimo mokykla. Kurioje įrengti liftai ir privažiavimai neįgaliesiaims vaikams, moderni sporto salė biblioteka ir stadionas.

Mokslo įstaigos

Kauno Medicinos Universiteto biblioteka

Naujas statinys. Įrengti monolitiniai pamatai, rūsio sienos taip pat monolitinės. Antžeminė dalis: gelžbetoninės monolitinis laikantis karkasas, lauko sienos - aliuminės vitrinos. Stogas - ruloninės dan­gos. Vidaus pertvaros gipskartonio ir stiklo, lubos pakabinamos, grindys PVC dangos, ąžuolinis parketas. Sutvarkytas visas gerbūvis.

Mokslo įstaigos

Kauno Jėzuitų gimnazija

Kauno Jėzuitų gimnazijoje atlikti šie darbai:

Pilnai įrengta vidaus apdaila.

Įrengtos vitrinos.

Rusyje įrengta kavinė.

Suremontuotos visos mokymo paskirties patalpos.

Restauruota senovinė tvora ir altikti gerbūvio darbai.

Įrengta krepšinio aikštelė su gumine danga.

 

Mokslo įstaigos

„Technopolis"

Sudėti monolitiniai pamatai, monolitinės karkaso konstrukcijos, stogas prilydomos dangos. Fasadas aliuminės plokštės su stiklo vitrinomis. Pilna vidaus apdaila, gipsinės pertvaros.